به خاطر گلزنی کسب قهرمانی جهان 2 روز نخوابیدم

به خاطر گلزنی کسب قهرمانی جهان 2 روز نخوابیدم

آگوست 14, 2019 موزیک by ارام
آفتاب‌‌نیوز :

ماریو گوتسه یکی از بازیکنان بزرگ در تاریخ فوتبال ژرمن‌ها است.

گلزن 27 ساله کنونی بورسیادورتموند در فینال جام جهانی 2014 در اواخر بازی به میدان آمد و در دقیقه 113 بازی با آرژانتین، تک گل بازی را زد.

با گلی که او زد و تیم کشورش یک بر صفر پیروز شد، چهارمین قهرمانی جهان ژرمن‌ها رقم خورد.

وی در مصاحبه‌ با اشپورت بیلد یادی از 5 سال قبل کرد.اواظهارداشت:از فرط خوشحالی 2 روز تمام نخوابیدم.در هتل‌مان‌ در برزیل، همراه با دوستان و خانواده‌مان، جشن گرفتیم.

فوروارد تکنیکی در مورد گلی که به زیبایی زد،‌نیز عنوان کرد:کل آن حرکت، غریزی بود.خودم را به محوطه جریمه کشاندم و یک لحظه دیدم که آندره شورله در جناح چپ صاحب توپ است.بعد هم سانتر کرد که من هم کاری را کردم که کاملا غریزی بود.

وی افزود:زدن یک گل در بوندس‌لیگا هرچندقابل برنامه‌ریزی نیست اما به هر حال امکان وقوع آن وجود دارد.در حالیکه ما اینجا از فینال یک جام جهانی حرف می‌زنیم.

بازیکن خط حمله دورتموند ادامه داد:بعد از آن گل،‌می‌دانستیم چندین دقیقه دیگر باید بازی کنیم تا قهرمانی را کسب کنیم.احتمالا آن چند دقیقه، طولانی‌ترین زمان انتظار در زندگی است.ما تا فینال راه به هیچ‌وجه راحتی را طی نکردیم.وقتی تمرینات برگزار می‌شد،‌همه بازیکنان باتمام وجود کار می‌کردند و تمرکز داشتند.در وقت استراحت هم بازیکنان بیلیارد بازی می‌کردند،‌به گلف می‌پرداختند یا در کنار ساحل قدم می‌زدند.جو اردوی آلمان، ترکیبی از کار و تفریح به موقع بود.

توسطارام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *